KOVOŠROT VRAŇANY s.r.o.

je tu pro Vás, pro Vaše železo a barevné kovy

O nás

Historie společnosti Kovošrot Vraňany s.r.o.

Manipulační technika

Na samém počátku, ještě před založením společnosti Kovošrot Vraňany s.r.o. v roce 2011, byla vize. Vize zrozená v hlavách hned několika fyzických a právnických osob, které již tehdy po mnoho let významně figurovaly v oblasti obchodu s kovovými odpady. Jejich vizí a záměrem bylo vybudování takového podniku, jenž by nejen aktivně vykupoval a prodával kovový odpad, ale zároveň by jej byl schopen i sám kvalitně zpracovat pro potřeby tuzemských a evropských železáren.

Pro vyplnění tohoto záměru bylo zapotřebí nejprve určit místo, které by bylo pro takový účel vhodné. Toto místo se nachází u hlavního silničního tahu mezi dálnicí D8 a Mělníkem a souběžně také v přímém sousedství hlavního železničního koridoru mezi Prahou a Ústím nad Labem, což poskytuje i možnost expedice železného odpadu prostřednictvím vagónů. Právě na tomto místě nakonec firma Kovošrot Vraňany s.r.o. vyrostla. Na vlastním pozemku o rozloze 10 312 m2 byl postupně vybudován areál s kompletním zázemím tak potřebným pro naplnění původní vize.

V areálu firmy Kovošrot Vraňany s.r.o. se nachází administrativní budova, která je svou vybaveností a svým důstojným vzezřením mnohdy jakýmsi přízrakem v očích těch, kteří již nějaký ten kovošrot navštívili. V její blízkosti, zároveň však také pár kroků od hlavní brány, je k dispozici silniční váha s vážním rozsahem do 52 tun, která převažuje nejen kamiony přijíždějící, ale i jedoucí do hutí. Slouží ovšem také k převažování železných i neželezných kovů, které jsou dovezeny občany, firmami či obcemi. Tuto váhu dále doplňuje váha s rozsahem do 3 tun a v případě potřeby také váha do 5 kg. Nad značnou částí areálu se posléze tyčí rozlehlá a majestátní skladovací hala, před níž je postavena buňka, která je zařízena pro vážení, výkup a expedici.

V areálu firmy Kovošrot Vraňany s.r.o. nadále disponujeme veškerou manipulační a zpracovatelskou technikou. Vlastníme kolová rypadla, hydraulické nůžky a nákladní auta s hydraulickou rukou. U nás ve firmě Kovošrot Vraňany s.r.o. se lidské vize změnily v realitu. Nebojte se nás kontaktovat, nebo se k nám přijeďte podívat. Kovošrot Vraňany s.r.o. je tu pro Vás.